CoinHaberleri

5 DAKİKADA BITCOIN KAZANMAK! - Bu sistemi herkes bilmeli!

5 DAKİKADA BITCOIN KAZANMAK! - Bu sistemi herkes bilmeli! Kripto paraların son dönemin en çok konuşulan konularından biri olduğu aşikar. Şu sıralar bir düşüş içinde olsa da doğru ve yerinde hamlelerle yatırımcılarına ciddi paralar kazandırabilme potansiyeline sahipler. Öte yandan ilgili varlıklar üzerinden güvenli bir şekilde kazanç elde etmek de önemli. 2018 yılında kurulan yerli kripto para borsası Icrypex de bu bağlamda yatırımcılara Referans Sistemi‘ni sunuyor. Icrypex’e üye olmak için: Not: Yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Icrypex Referans Sistemi nedir? ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içeriklerle karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda yerli kripto para borsası Icrypex‘in Referans Sistemi‘ni inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler! Icrypex ofis içi videosu: Icrypex Referans Sistemi, platforma kayıtlı yatırımcıların kazançlarını daha da artırmasına ortam sağlayan ve referans konseptiyle çalışan bir hizmet konumunda. Kısacası insanları yerli kripto para borsasına davet etmeniz durumunda yapılan işlemlerden komisyon almanıza imkan veriyor. Burada platformun herhangi bir sınırlaması yok. Yani dilediğiniz kadar arkadaşınızı buraya yönlendirerek komisyon geliri kazanabiliyorsunuz. Ayrıca aldığınız komisyonlar sizin referansınızla kripto para borsasına kayıt olan kullanıcıların kazançlarını etkilemiyor. Sizin platforma yönlendirdiğiniz kullanıcılar da başkalarını kendi referans linkleriyle davet edebiliyorlar ve komisyon alabiliyorlar. Ayrıca siz de tüm bunlardan gelir elde edebiliyorsunuz. İşte tam da burada katman sistemi karşımıza çıkıyor. Icrypex Referans Sistemi, üç farklı katmanla çalışıyor. Katman 1’den yüzde 15, Katman 2’den yüzde 10 ve Katman 3’ten ise yüzde 5 komisyon geliri kazanabiliyorsunuz. Sizin platforma ilk davet ettiğiniz yatırımcı Katman 1 olurken, onun kendi referans kodu ya da linkiyle kayıt olmasını sağladığı kullanıcı ise Katman 2 seviyesine erişiyor. Sistem bu şekilde devam ediyor. Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın: Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun >>https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz >> ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram >> Facebook >> Twitter >>https://goo.gl/vTwhws SDN Forum >> ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Altcoin yatırımı, Altcoin madenciliği, Altcoin ticareti, Altcoin portföy yönetimi, Altcoin kripto borsaları, Altcoin arz ve talebi, Altcoin teknoloji, Altcoin güvenliği, Altcoin hukuki durumu, Altcoin projeleri, Altcoin kullanıcı yazılımları, Altcoin halka arzı, Altcoin airdropları, Altcoin forks, Altcoin staking, Altcoin lending, Altcoin ortaklık programları, Altcoin kullanım amaçları, Altcoin kullanım alanları, Altcoin fiyat analizi, Altcoin community, Altcoin developer ekosistemi, Altcoin ödeme yöntemleri, Altcoin ödül programları, Altcoin ile ilgili haberler ve güncellemeler, Altcoin karşılaştırmaları, Altcoin madencilik ekipmanları, Altcoin madencilik yazılımları, Altcoin madencilik stratejileri, Altcoin madencilik pool'lar

115
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@altcoinhaberleri.com.tr

altcoinhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Youtube firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.