CoinHaberleri

Bitcoin 3,5 ayın; Ethereum 2 ayın dibini görmüştü! ‘Kripto paraların geleceği Fed’in elinde’

Kripto para birimlerinde tekrar sert düşüş hareketleri yaşandı. İşlem hacmi en yüksek kripto para birimi olan Bitcoin, dün 3,5 ayın en düşük seviyesini görürken; en popüler ikinci kripto para birimi olan Ethereum ise, 2 ayın dibini gördü. Peki kripto para birimlerinde neler yaşanıyor? Düşüşler devam eder mi? Yükseliş için ne gerekli? Avrasya Blockchain ve Dijital Para Araştırmaları Derneği Başkanı Kadir Kurtuluş tüm gelişmeleri ve beklentilerini hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi.

Altcoin yatırımı, Altcoin madenciliği, Altcoin ticareti, Altcoin portföy yönetimi, Altcoin kripto borsaları, Altcoin arz ve talebi, Altcoin teknoloji, Altcoin güvenliği, Altcoin hukuki durumu, Altcoin projeleri, Altcoin kullanıcı yazılımları, Altcoin halka arzı, Altcoin airdropları, Altcoin forks, Altcoin staking, Altcoin lending, Altcoin ortaklık programları, Altcoin kullanım amaçları, Altcoin kullanım alanları, Altcoin fiyat analizi, Altcoin community, Altcoin developer ekosistemi, Altcoin ödeme yöntemleri, Altcoin ödül programları, Altcoin ile ilgili haberler ve güncellemeler, Altcoin karşılaştırmaları, Altcoin madencilik ekipmanları, Altcoin madencilik yazılımları, Altcoin madencilik stratejileri, Altcoin madencilik pool'lar

2893
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@altcoinhaberleri.com.tr

altcoinhaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Hürriyet firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.